Alimentarea cu gaze naturale a comunei noastre Ludesti

Aviz de principiu - alimentarea cu gaze naturale a comunei noastre Ludesti

Am obținut avizul de principiu pentru alimentarea cu gaze naturale a comunei noastre.
După cum puteți vedea în documentul din fotografia de mai jos, acesta este un proiect comun al mai multor comune ale căror primării au decis că e momentul să își unească forțele pentru a putea realiza acest obiectiv ce va îmbunătăți calitatea vieții locuitorilor acestora. Deși până acum ceva timp acest lucru părea de neatins pentru comuna noastră, iată că acum este posibil, pentru că "UNDE-S MULȚI PUTEREA CREȘTE".
Acum nu vă așteptați ca de mâine să avem gaz în comună. E o chestie de durată, sunt anumiți pași de urmat, există anumite termene de așteptare pentru parcurgerea fiecăruia, însă important este că "gheața a fost spartă" și primul pas este făcut. aviz-de-principiu-pentru-alimentare-gaze-ludesti.jpg

Tags: